CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Diskuzní fórum

Téma: LPD 2019

citovat
Fousáč Plzeň CL-51
Co říkáte? Jaký je Váš názor?
Stačí avízo na termín konání závodu LPD 2019 takto v Přehledu portejblů http://novy.cbdx.cz/portable nebo je potřeba vydat nějaký krátký článek?
Na starém webu bych to vložil do http://www.cbdx.cz/wbsql/sql/cak/prehled.htw
Propozice budou publikovány někdy cca v průběhu měsíce února až dubna. Zároveň se zveřejněním propozic bude spuštěno přihlašování.
postZaslat odpověď
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000143
Varianta v portejblech určitě, ale aspoň nějaký článek by k tomu měl být - ten levý box s LPD pak posunu nad ligu
Zdeněk Lukov CL-63
citovat #000146
Možná na začátku roku krátký článek,že se bude konat a kdy. Souběžně s ním i info v portejblech a pak publikovat propozice v období,které navrhuješ a současně s ním i to přihlašování.
Števo Zvolen CL-35
citovat #000179
Mám skúsenosť, že čím viac sa akcia propaguje, tým viac sa jej nakoniec ľudí zúčastní. Takže veľa veľa propagovať. Aj menu a aj článok a nie len jeden v priebehu roku, určite viacej, tak ako bývalo zvykom. 10
Expedice Žába 🐸
citovat #000184
Ahoj, já osobně bych tu nechal trvale nějaký vyskakovaci okno , které by při každém přihlášení, nebo otevření stránek připomnělo akce Vašeho klubu. A samozřejmě by šlo jednoduše zavřít. A po zavodech by mohlo připomínat zaslání deníku. 1
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000188
Nápad je to zajímavý, ale mohlo by to obtěžovat. Přihlašuji se na web několikrát denně a pokaždé bych musel odkliknout okno 10
Expedice Žába 🐸
citovat #000194
Ahoj, mně to napadlo hlavně proto, že mi připadá, že tu je spousta nevyužitého místa. Třeba v tom modrém pruhu, co je počítání vzdálenosti mezi lokátory a osobní ikony by uprostřed, pokud tam tedy v budoucnu něco nebude, moho být takové to okénko s běžícím nápisem, ktrý by třeba na LPD, EBH apod třeba měsíc předem upozorňoval Druhá věc ale zase je, aby to nebylo přeplácané, že jo. 7
Jirka Daněk / programátor
citovat #000200
Ahoj, já osobně bych tu nechal trvale nějaký vyskakovaci okno , které by při každém přihlášení, nebo otevření stránek připomnělo akce Vašeho klubu. A samozřejmě by šlo jednoduše zavřít. A po zavodech by mohlo připomínat zaslání deníku.
To je ta největší prasečina, která by šla udělat, to sem nedám ani kdybych to měl dělat zadarmo.

Ahoj, mně to napadlo hlavně proto, že mi připadá, že tu je spousta nevyužitého místa.
Není 5

Třeba v tom modrém pruhu, co je počítání vzdálenosti mezi lokátory a osobní ikony by uprostřed, pokud tam tedy v budoucnu něco nebude, moho být takové to okénko s běžícím nápisem ,ktrý by třeba na LPD, EBH apod třeba měsíc předem upozorňoval Druhá věc ale zase je, aby to nebylo přeplácané, že jo.
Ten modrý pruh nahoře je nepoužitelný pro taková řešení, na mobilu je v něm jen název webu a tlačítko pro menu, víc se tam nevejde. Je potřeba brát ohled na všechny.

moho být takové to okénko s běžícím nápisem
Rušivé.
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000209
Zobrazování aktuálně důležitých informací vyřešeno informační lištou 5