CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Diskuzní fórum

Téma: PF-ko

citovat
Jordán Nový Jičín
Přátelé, měl jsem na starém webu PF-ko před Vencou Červená Lhota a v novém webu se neobjevilo ač PF- ka přede mnou i za mnou tady jsou. Kde je chyba?
Pak bych se chtěl zeptat. Když napíši tady příspěvek a chci si jeho formu zkontrolovat a kliknu na "náhled" a zjistím chybu, jak dále, protože v náhledu nejde udělat opravu a vrátit taky nejde!?? 7
stopUzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000182
Ahoj Jordáne, PF si zde na novém již vložil Žán sám, články předchozí jsem byly "kopírovány" před spuštěním na ostro. Tvé PF jsem tedy zapíšu pod tvým jménem.
Ohledně opravy příspěvku by jsi po kliknutí na náhled měl vidět něco podobného:
img
tedy dole vidíš, jak to bude vypadat a nad tím můžeš pořád editovat.
Jordán Nový Jičín
citovat #000185
Zdravím Tě Soptíku, Tvému vyjádření rozumím, nicméně když jsem dal náhled, tak ten text v okně byl na tvrdo a nešel editovat. 8
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000187
zajímavé - kouknu na to... 4
test
citovat #000191
Tento příspěvek je napsán uživatelem stejné úrovně, jako Jordán. A napíšu-li nějaký text, tak ho i nadále mohu editovat i po kliknutí na tlačítko "náhled"
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000192
Vytvořil jsem si uživatele se stejnými privilegii, jako máš Jordáne ty a při vytváření příspěvku jsem si dal "náhled" a i tak mi šlo editovat text.
img
Označený text je napsán před náhledem a nahoře je dopsaný text. Z mého pohledu tedy vše funguje jak má. Bohužel nemám jak jinak nasimulovat tebou popisovanou závadu 4
citovat #000193
A pro jistotu jsem to zkusil i z jiného PC a více prohlížečů a stále lze editace zpětně provádět 8
Soptík CL-95
Jirka Daněk / programátor
citovat #000199
Také nevidím žádný problém, editaci je potřeba provádět tam co se píše text normálně, náhled je needitovatelný. A editovat příspěvky po určité době také mohou jen oprávnění uživatelé, běžní uživatelé na to mají 24h.
Jordán Nový Jičín
citovat #000210
Tak zkusím ještě jednou...
Tak teď už mi funguje editace bez problému a po "náhledu" se mi kliknutím na text v rámečku rozbliká kurzor a můžu dělat opravy co předtím nešlo - text byl "tvrdý" a kurzor v textu nešlo aktivovat. Takže teď vše OK. Díky. 9