CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Alpinet Plzeň

Díky Atlasaku za milé pozvání .
Měl jsem možnost k vám zavítat v loňském roce a pokud to časový harmonogram dovolí , tak mě opět cesty zavedou na Baldovske návrší i letos .
Expedice Žába napsal/a: Alpinet Plzeň napsal/a: Očividně poplatek za podání protestu/stížnosti , plní svoji funkci, jak jsme se mohli letos přesvědčit Ano plní. Pro mne jsou to 2,5 litru benzínu, které mohu projet navíc za nějakým vysíláním. Třeba.
Kdyby nebyl, tak třeba by i protest byl.

Tímto ti dávám příslib 100kč na poplatek za podání stížnosti.
Podej řádnou stížnost, pokud jsi si jistý, řádně ji argumentuj a já okamžitě zasílám poplatek na učet CB klubu Česká Lípa.
Věřím, že ji kluci využují na prospěšný klubový záležitosti, k nasledující LPD soutěži, že ji nepropijí na svých setkání, jak píšeš na cbpmr.cz
Očividně poplatek za podání protestu/stížnosti , plní svoji funkci, jak jsme se mohli letos přesvědčit 1
A tak je to správné. Diskutér dává portable XX00XX a stejně není slyšet, tak co si dělat starost.
Tutáci vyráží jen nesoutěžně pozdravit do éteru. Sami uslyšíte, že na dlouhé vysílaní to není ( dnes bych mohl dabovat :D )
Technickým okolnostem mi dnes ještě začal odcházet hlas...
Uvidíme zítra, jestli třeba nenašel cestu zpět a vyjel bych alespoň na kopec, který je dostupným břichoplazem.
Z organizačních důvodů uvolňuji kótu Koráb na sobotní LPD .
Myslím , ze na tu bídu , je to pěkný deník . Já měl tedy času méně ( jen asi 3hod v tom bordelu) , byť se smerovkou , tak jen 15 spojení 😀
Několik brejků a stejně se lekneš a stanici vypneš 2
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Alpinet Plzeň napsal/a: Pokud jsi monitoroval dnes (8.5.) , tak to opravdu neklaplo, soutez byla včera a musím říci , ze první soutěžní kolo vnímám velmi vydařeně. Operátory to zaujalo a na kóty vyjeli .
Alpinete zkus něco o tom napsat formou článku. Já jsem bohužel měl setkání spolužáků po 59 letech a to jsem neměl sílu odmítnout i když mi to žádnou radost nepřineslo. Koukal jsem na deník Vendy Brdy a ten vypadal slušně.

Ano ano, něco samozřejmě nachystám 1
Pokud jsi monitoroval dnes (8.5.) , tak to opravdu neklaplo, soutez byla včera a musím říci , ze první soutěžní kolo vnímám velmi vydařeně. Operátory to zaujalo a na kóty vyjeli .
Co na to říci , nemáš to vůbec lehké , Tomáši .
Nebudu vůbec polemizovat nad kvalitou svých zápisů a raději se rovnou zaměřím na jejich kvalitnější podobu.
Ohledně indexování po aktualizaci DB , mám dojem , ze pokud má člověk v programu cl6 zapnutou funkci využívání RAM , tak indexování není třeba .
Dovolím si prekopirovat prohlášení samotného autora programu :
Bohouš CL6
Podpora deníku CL6 byla už dávno úkoncena, už se tomu nevěnují.

Indexování se používalo u starých PC s málo paměti. Nyní stačí přepnout v nastavení na Používat RAM a je vyřešeno, indexování netřeba.
Jak píše Venca, je to nádhera. Přečetl jsem všechny zmíněné články a je to krásný kus historie, kterou jste vytvořili. CB srdíčko se z toho rozbušilo. 1
Když jsem po delší době Radegasty ze Škarmanky neslyšel, říkal jsem si, že bude problém s dostupností na Čerchov a byl jsem rád, že jsem s nima mluvil do domácích QTH a mohl se ujistit, že jsou v pořádku.
Přístí portable bude jistě Caravella v pořádku a sjízdnost A+.
Ano ano, bylato všelijaká sobota. Taky jsem na Škarmance nebyl uplně paf, 25 spojení... , Ale bylo tam krásně, opekla se klobása a člověk se vyvětral a zas objevil další věci, které se musí vylepšit.
Jardo , přeji ti brzké uzdravení a budu se těšit příště . Zdraví je nejdůležitější !
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 další »