CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásily, aby tak učinily v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Expedice Žába

Ahoj, pokud sem někdo chodí každý den jako my nečlenové, nepotřebuje to oznámení. Akorát přibyde mazání z emailu.
No, ale to HLAVNÍ tam nebylo. 7 7 7
Ahoj, jinak ještě k tomu co uznat co ne. My v ČS PMR CUPU uznáváme volačky typu: Senior 43, Hektor 8, Bravo 1, Rosťa Brdy, apod. pokud je za nimi QTH a správný lokátor. Vždy je za nima konkrétní člověk. Zkusil jsem to zapsat do CL6, samozřejmě to šlo ale databáze k volačce mlčí. Jen ukáže QTH. Byl by to v CB lize ŠKRT nebo by to bylo uznáno? Pokud to je neplatné spojení, pak to bude asi to hlavní co vadí okolnímu světu.
Ahoj Jano, pravdu máš. Já prvních asi pět minut letos na LPD dával výzvu ve tvaru: výzva do Letního polního dne ze stanice OK9ATD, než jsem si uvědomil kde jsem. I pak to tam občas nechtěno skočilo...
Ahoj, taky tu chybí burza na prodej a koupi nějakých CB věcí. Teď by se docela hodila.
Prej mi nesmíte odpovídat, hmmmm. 5
Ano, to je přesné. O něco podobného jsem se kdysi s Dragonem pokušeli v CB Contestu. Doteď mi to Tomáš mobil Roudnice připomíná pokaždé když mám nějakou připomínku. Stačí se podívat zpětně až někam k roku 2010. Zajímavé je, že když o tom samém uvažují členové CB klubu CL tak mlčí. Takže jak to dopadne mne samotného velmi zajímá.
Ahoj Soptíku nebo pane Daněk. Šlo by udělat, jestli to už nejde, aby si mohl člověk seřadit příspěvky dle data. U předchozí verze stránek tu tuším šlo, řadit o nejnovějších. Děkuji vyřízení.
K tomu mohu říci jen toto. Na PMR byl můj spolupořadatel PMR cupu požádán zda by nevadilo, kdyby se v Bulletinu pro HAM dávalo info i o PMR závodech. Pokud vím, tak Fousáč Junior dělá pro ČRK WEBMASTERA nebo něco takového. Tamtudy by mohla vést cesta. Tedy pokud ještě otce poslouchá ... alespoň trochu. 1
A tohle je přesně ono. Dej Vám Bůh šťastnou ruku při změnách...
Ještě něco málo. Překvapuje mne, že Slovensko mlčí. Jinak bych změnil název na ČESKO-SLOVENSKÁ CB liga. Česká tomu rozumím tak, že je jen na českém území. Konec konců Slováci to tak mají " súťažné stanovište (QTH) musí byť na území SR". Nešlo by tedy, po vzoru EBH spojit své síly dohromady a udělat ligu jednu a s JEDNÍM vitězem? Tedy žádné národní hodnocení ale jen jedno Česko - Slovenské. 1
Mohu se o malinkou propagaci pokusit. Když pojedu na FM pohár, vezmu s sebou i CB anténu, udělám pár spojení před a pár spojení po závodě, ty Ti pak pošlu do ligy. Po závodě vždy ( pokud jedu ven a to je skoro pořád) dávám krátký článeček semhttp://fmpohar.nagano.cz/ a tak jak tam v poslední době propaguji PMR budu tam propagovat i CB a ligu hlavně.
Ahoj, já o moderních přístupech nepíšu a ani nevím jak by měli vypadat. Jen odkazuji na různou diskusi. Jinak jak už jsem psal jindy. Deník CL 6 mi nevadí. Kontrola a zápis dle databáze mi nevadí. Vadí mi jen zákazy startů v nevyužitých lokátorech (EBH) a jelikož CB ligu nejedu, více méně proto že jsem už tak nějak zlenivěl a více nočních portejblů za měsíc bych nezvládl ( Námitka: tu ligu mohu jet i ve dne ) i tak se k ní vyjadřuji a to jak, to jsem už napsal.
Ale tak mne napadá, že by tomu pomohla třeba větší propagace i mimo tyto stránky.
Ahoj Venco. To pořád není to, co se domnívám je jedna z příčin malého zájmu o CB ligu z řad nové generace CBčkářů. Jedna věc je deník CL6 a forma zápisu volaček, jak je uvedeno výše. Druhá věc je ten pohled na Váš klub. Neochota něco měnit (ne teď), hádání se kolem SSB v LPD, škrty volaček které sice proběhly ale nelíbili se CL6, odpovědí některých z Vás na různé připomínky a vůbec celkový pohled. Jednou jsem v nějaké diskusi četl že jste "jako sekta Jehovistů", taky tak nepřístupní. A to se domnívám, že se na té slabé účasti také podepisuje.
Ahoj, pořád nechápeš. Nejde o "TEĎ". Jde o celkový obraz Vašeho klubu, který si sami svým jednáním a vyjadřováním utváříte již od minulosti.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 další »