CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování do LPD 2021. Přihláška ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování do EBH 2021. Přihláška ZDE.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Příspěvky uživatele Expedice Žába

Ahoj, já se domnívám, že jakýkoliv deník Expedice Radegast je výborný. Však už jich taky má. Já teď bojuji hlavně s tím, aby se mé výjezdy na CB portejbly zase staly každoměsíčním pravidlem a ne jen občasným zkrášlením kalendářního roku. 3 V posledních 5 - 10 letech vlastně jen Rozhledny a LPD. 7 7 7 Honza - Expedice Žába. 73
Ahoj, něco na zimní expedice 1 7 https://1url.cz/UzYA6
Zdarr, dotaz všeobecný. Bude vadit pokud do banky deníků vložím v rám zdokonalování práce s CL6 i deníky z jiných pásem? (HAM, PMR)
Ahoj, všichni jedou v pátek. Tak já asi taky..
Taková pěkná závora, z toho by mohl být pěkný stožár na anténu. Aku flexa z Lídla by to vyřešila 1
Kde to je to "sledovat"?
Ahoj, to je nějakej divnej odkaz...
Aktualizuji. 1
Zdar, předem všem vše nej do Nového roku. Na webu bylo už 31 spuštěno přihlašování do LPD, tak jsem se přihlásil a proběhlo to v pohodě. Tak jsem ještě zkusil EBH, když už jsem v tom přihlašování byl a ono to šlo taky. Navíc tam je psáno "mohou" a ne "musí". Tak jsem to tak bral.
Upřímnou soustrast pozůstalým po Vlastovi Záluží. Vždy když se mi dostanou do ruky tři CD s lokátorovou a leteckou mapou Geobáze , které mi kdysi Vlasta dal, si na něj zavzpomínám. Okousané boty od jeho psa, už nemám... 8
Zdravím, co propozice LPD 2021. Jsou již předělány, zkonzultovány a připraveny? 5
Ahoj, já jen k tomu přidám co jsem odposlechl. ČSLA vždy dobře věděla odkud to dobře "chodí" a tak bývalá místa jejího pobytu, jako je třeba Křížový vrch u Stodu (i když Chotěšov je blíž) stojí za to navštívit i s CB technikou. Nebo s PMR ....... 5
Ještě dodám že by byla možná i implementace do CB ligy.
Ahoj, nemám už žádnou připomínku k současným propozicím. Mám zde ale návrh do budoucna soutěže, který zveřejňuji po dohodě s Vencou Chotěšov.
Po vzoru soutěží HAM, které jsou třeba na 24 (48) hodin vysílání, zavést kategorii s kratším časovým úsekem. V těch HAM soutěžích to je kategorie 6 hodin (časový úsek v délce 6 hodin bez přerušení), v EBH by to mohlo být třeba jen 3 hodiny.
Příklad: nemám čas se účastnit celého EBH, protože třeba v neděli ráno někam jedu a v noci se chci vyspat, ale vysílat bych chtěl. Tak vyjedu večer a budu vysílat od 20:00 do 23:00 a to celé pošlu k vyhodnocení v kategorii 3 hodiny. V hlavním závodě jsem bez šance, ale tady mohu být i první.
Nebo: v lednu se přihlásím do závodu. Ale na termín závodu mi do toho něco vleze a já večer nebo ráno musím být jinde. Včas to pořadateli oznámím (emailem, telefonem, telegramem,apod) s tím že tedy nebudu celý závod a třeba i na jiné volné kótě nebo mé náhradní (většinou v takovém případě jede člověk někam poblíž bydliště), ale jen 3 hodiny večer (ráno) a výsledek pošlu do kategorie 3 hodiny.
Nebo: nevydržím tak dlouho vysílat a stejně bych závod skončil dřív. Budu tedy vysílat jen 3 hodiny a nějakou šanci na umístění mám. Ale jen v kategorii 3 hodiny, v hlavní zase ne. Ale to hlavní se stalo. Zavysílal jsem si a dokonce i s šancí že budu někde vpředu v tabulce a příště to možná i zkusím v kategorii hlavní.
Ten časový úsek je jen návrh. Mohou to být hodiny 4, 5, 6 víc asi ne. I třeba startovné by mohlo být nižší (50 Kč) a odměna by byl jen diplom (když Holice tištěný, jinak přes email) a popřípadě za 1 místo malý pohár nebo plaketka s cedulkou (cena do 150 Kč). A bez šáňa.
Je to jen návrh, tak to tak berte. Možná jsem to napsal špatně, že to ne hned nebo i vůbec nikdo nepochopí. Tak mi to promiňte.
Pěkný den Vám přeje Honza - Expedice Žába.
PS: s tím Žánem Braník Praha už běžte do pryč... 1 10
Ahoj Davide, Ty si za svými slovy, která si zde napsal nestojíš? Že to chceš všechno smazat co jsi zde do svých příspěvků vložil. I když je fakt, že tu jeden je, co velmi rád starou napsanou historii připomíná. Tak se Ti ani nedivím... 7
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 11