CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Expedice Žába

Pavel Lažany napsal/a: Expedice Žába napsal/a: ET 156 se "pral" s programem LPD. Nešla mu prý vyplnit Alfa. Mé nabidky na vyplneni deniku si všiml pozdě. Někteří z dotázaných na ktere jsem nasel kontakt neodpověděli.
Asi neměli zájem o Tvé služby
Ale měli, leč pozdě.
Ahoj, doporučoval bych dát do příštích propozic v nějaké formě i toto: https://cbdx.cz/diskuzni-forum/4507 někomu to dělalo to samé a tak deník letos neposlal. Pak bych do propozic dal i odkaz na program LPD a zdůraznit že jen tento deník se používá (někteří to zkoušeli v CL6 a i to tak poslali) a také uzávěrku příjmu deníků. To vše v propozicích chybí. Někdo čte jen propozice. A pak bych tam ještě dal: V jednom daném okamžiku smí mít každá stanice pouze jeden signál! Pěkný den přeji, Honza - Expedice Žába. 73
ET 156 se "pral" s programem LPD. Nešla mu prý vyplnit Alfa. Mé nabidky na vyplneni deniku si všiml pozdě. Někteří z dotázaných na ktere jsem nasel kontakt neodpověděli.
ET 156 se "pral" s programem LPD. Nešla mu prý vyplnit Alfa. Mé nabidky na vyplneni deniku si všiml pozdě.
Tomáš mobil Roudnice napsal/a: Expedice Žába napsal/a: Tomáš mobil Roudnice napsal/a: Propozice LPD - podmínky soutěže: U jedné soutěžní stanice je dovoleno střídání více operátorů pod přidělenou soutěžní volačku.
Takovej zkušenej a zas čeří lejna ...
Ach, kde jsou ty doby, kdy jsi sliboval, že na cbdx.cz nikdy nevlezeš .... čti řádně. Dva signaly v jeden čas. To neni střídání.

Ty máš dualwatch? Ale ani on to neumí...

Ne, mám přepínání kanálů na stanici a na mikrofonu. Přepnutí ob dva kanály, otázka vteřiny. Takovej zkušenej .... nebo jsi už zapomněl?
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Poplatek za podání protestu určitě něni diskriminační. Je to stejné jako u toho Tvého startovného. Tento poplatek se snaží zamezit tomu, aby kde jaký hejhula nepodával protest jen aby řeč nestála. Teda tenhle příměr se ti nepovedl. Jinak dobrá pane .

Ano. Tedy hejhulové jsou všichni mimo stanice pořadatele?
Alpinet Plzeň napsal/a: Očividně poplatek za podání protestu/stížnosti , plní svoji funkci, jak jsme se mohli letos přesvědčit
Ano plní. Pro mne jsou to 2,5 litru benzínu, které mohu projet navíc za nějakým vysíláním. Třeba.
Kdyby nebyl, tak třeba by i protest byl.
Ještě jeden poznatek z LPD, o kterém jsem už psal vloni či předloni? Opět zavést startovné pro všechny účastníky. Určitě by se tím omezil počet stanic které se přihlásí, udělají pár spojení a zmizí. A deník samozřejmě nepošlou.
Vybrané peníze by se Vám určitě hodily a popřípadě by pak mohl být zrušen diskriminační poplatek za podání protestu. Stanice pořadatele ne a my ostatní ano. 7
Ahoj, ještě v neděli dopoledne mám čas. Kdyby někdo chtěl přepsat deník z LPD do programu LPD, tak mu ho přepíši a třeba i za něj pošlu pořadateli. Email: cb80@email.cz , Honza - Expedice Žába. 73
Ahoj, tlach jsem dal. Staci to ošetřit v propozicich pro dalsi roky. Jeste mam dotaz. Co se rozumi pod pojmem " stanice pořadatele"?
Žáne
Je to Bonusová stanice AA-xx. Je to případná MK-xx ( mobilní kontrolní stanice). V EBH se svého času používala dost často. Na Rennerovkách jí znali. Na Klínovci také a na Měděnci též. Víc k tomu asi neni co dodat.
Ahoj, pořád na mne někdo tlačí abych podal stížnost ale po pečlivém prostudování podmínek LPD mnou zaslechnutý poznatek není uveden v propozicích, tudíž dle "co není zakázáno, je povoleno" a tak není proti čemu protestovat. To by muselo být v propozicích uvedeno, že soutěžní stanice smí mít v daném čase jen jeden signál. Nebo tak nějak. Takže si stěžovat nemohu. Ale svědomí mám čisté, to ta stanice co měla dva signály v jeden čas to má horší. Bude žít s tím že se ví ... 7 Honza - Expedice Žába. 73
Však web cbdx taky sbírá! Mě třeba sebral 21 červencových víkendů strávených při LPD! Ale bylo to krásné sebrání ..... 5
A dva navíc při Béčku.
Canadair na Miladěhttps://www.youtube.com/watch?v=Fxo3aLbyLws
Pavel Lažany napsal/a: Expedice Žába napsal/a: Image Vašeho klubu si svými výroky budujete sami.

Ahoj , můžeš požádat o členství v CBDX klubu , dveře zavřený nemáš . Pak můžeš kecat na členský schůzi do všeho co se Tě nelíbí a jak bys chtěl změnit pravidla vysílání na CB pásmu.
Všichni určitě ocení Tvé nápady tak hurá do toho.
Můžeš třeba i vystoupit s kritikou klubu v Holicích na předávání ocenění ale myslím si , že to neuděláš.
Ahj, kde pisu o tom ze kritizuji Klub? Jen jsem zminil co jsem vyslechl pri LPD. A teprve reakce členů klubu do toho zatahly klub jako takovy. Když se napíši ze je drahy benzín a tak i cesta za vysíláním pri LPD se prodraží, hned par členů klubu přemýšlí o tom co je v tom zase skryto proti CB klubu CL.
Image Vašeho klubu si svými výroky budujete sami.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 27