Telefon vypnutý v autě, vysílací technika i proviant také a tak hrr na ně.
Vkládat vzkazy mohou pouze privilegovaní uživatelé. Chceš-li se jím stát, začni zde



Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Člověče Vorlíku ty máš pamatováka....
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Vzpomínám na Luboše Dobřany a ten se na dlouho odmlčel a poslední informace, že se přestěhoval někam ke Krašovu odkud také vysílá, ale ten věk kolem 70 moc nesedí. Tak spíš kolem 55-60. Kontakt na něj nemám, ale je činný na CB o víkendech z Krašova. Skus banku deníků na našich stránkách. Do vyhledávání napiš Luboš Krašov a vyhledej ! Domnívám se že by to mohl být on.

Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Vzpomínám na Luboše Dobřany a ten se na dlouho odmlčel a poslední informace, že se přestěhoval někam ke Krašovu odkud také vysílá, ale ten věk kolem 70 moc nesedí. Tak spíš kolem 55-60. Kontakt na něj nemám, ale je činný na CB o víkendech z Krašova. Skus banku deníků na našich stránkách. Do vyhledávání napiš Luboš Krašov a vyhledej ! Domnívám se že by to mohl být on.
Luboš Dobřany je aktivní na AMA, ale rozhodně mu není 70!
Na jiného Luboše marně vzpomínám a nic mně nenapadá...



.Včera mi poprvé zamrzla nafta v Caravelle. Jsou tam dva filtry a oba jsou předehřívaný , ale ono to zamrzlo mezi nádrží a 1 čerpadlem. Sviňa ! No koukal jsem na to jak husa do flašky. Nevim kolik bylo pod 0 ale určitě muselo být přes 30 jinak by to snad nezamrzlo. Být na kopci tak nevim nevim ?

Alpinet Plzeň napsal/a: Žabák byl rad, ze nejel z Radeče po zadku až k autu
Já kdybych to udělal s tou svojí výbavou, tak zastavím dopravu a ještě mne zavřou.

Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: Venco, s tím vysíláním 20. to vidím dost špatně. Déšť sice ve čtvrtek ten sníh v nížinách odstraní ale kopce ještě zhorší. Vysílat se sice dá i z nějakého parkoviště v horách na 2m anténu na střeše auta ale pro pár desítek jen 100km spojení ani nejsem ochotný nakládat techniku do auta. Mnozí co vysílají z domu snad ani netuší jaký neskutečný rozdíl to je vysílat ve volném prostoru pár stovek metrů nad okolím. Snad 27. už bude líp. Jinak to "poroučení větru dešti" na biologické úrovni mi pije krev úplně nejvíc. To že jsme třetí nejhorší na světě v počtu úmrtí na počet obyvatel s tím nic nenaděláme a je otázka když ještě není všude dostatečná imunita jestli je dvacet tisíc úmrtí málo nebo hodně.
Expedice Žába napsal/a: Zdar, Žabák vykopal na CB akorát jeden spoj v sobotu z domova. Jinak nic a PMR už skoro vůbec. Takže kdy budete venku v pátek či v sobotu?

Celková mobilita byla teké hlavních důvodů, beru to jako další postup ve výbavě. Uvidím, jak se na tuto anténu budu tvářit po čase řádného odzkoušení. Zatím na celé dny na portable nejezdím, abych se se zabejval stavbou antény a taky abych to nacpal do auta. Ale necham se do budoucna rád inspirovat 


Expedice Žába napsal/a: Ano, já. A to jsem to měl správně nahráno. Jen jsem byl líný to poslouchat znovu nahrané v mobilu. A tak to skončilo tak jak to skončilo. 2017, rozdíl mezi prvním a třetím místem 58 bodů. Oni to měli bez chyb a já chyb 5.Já to to beru tak, že jsem tenkrát vyhrál já!
Tady všechny deníky mašinka posuzuje proti sobě a tak je to opravdu bez připomínek o tom, že si to kontrolor špatně vysvětlil. 
Alpinet Plzeň napsal/a: Venco , tak v tvém případě to chápu , používáš drobet silnější kalibr , než je moje najezdova patky+teleskopickej prut + dratova půlka a stavět toho “drobečka” bych kvůli 2-3 hodinam , taky nechtěl . Ale je to tak půl hodiny , co jsem se vrátil z Rudny a přivezl si SolarCom A-99 a na rucku Hyflexe , tak uvidíme , jak to bude chodit. Já pořad hledám svoje ideální Plzeňský QTH
S přibývajícím věkem přibývá i lenost
Mě teda určitě. Je pravdou že jsou to monstra který používáme, ale ač se to nezdá staví se to také na nájezdovku a rovnou na rotátor, ale zvládne to i jeden člobrda a to bez problémů. Největší problém neni to postavit ale na zemi zkompletovat. Je to taková stavebnice. Ale mám i 5/8. 7/8 a další a další, ale je to všechno práce práce a zase jenom práce a já jsem čím dál línější a pohodlnější. Však já najdu něco jednodušího. Nenechám vás tam do světa křičet samotný.


Alpinet Plzeň napsal/a: Budeme se těšit
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: To víš Alpinete, že mne to také láká v pátek vyrazit na kopec. U mne je drobný problém a to je kam vyjet s Caravellou na tak krátkou akcičku. Jedinou možnost kterou mám je na Křížový Vrch a to je přes 2 závory od kterých mám sice klíč, ale je to 2Km hodně špatnou polní a lesní cestou do ošklivého stoupání. V zimě je to hodně veselá cesta. Potom je to na Koráb, ale to je již 35 Km a cesta je ještě veselejší. Když je to přes noc ze soboty na neděli kdy jsou venku Slováci, tak to podstoupíme s Vorlíkem vcelku bez problémů, v Caravelle je topení jak el. tak bufík a tak nemáme problém, ale jen na pár hodin a ještě v době kdy na CB až na místní skoro nikdo neni tahat 2,5 t. auto je již složitější. Zkusím to nějak vymyslet, protože se také chci těchto pátečních CB akcí účastnit. Možná kdybych vytočil magirus, který mám pevně na baráku, do 18m tak na vás dosáhnu i z domu. Chce to zkusit.
Expedice Žába napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: To víš Alpinete, že mne to také láká v pátek vyrazit na kopec. U mne je drobný problém a to je kam vyjet s Caravellou na tak krátkou akcičku. Jedinou možnost kterou mám je na Křížový Vrch a to je přes 2 závory od kterých mám sice klíč, ale je to 2Km hodně špatnou polní a lesní cestou do ošklivého stoupání. V zimě je to hodně veselá cesta. Potom je to na Koráb, ale to je již 35 Km a cesta je ještě veselejší. Když je to přes noc ze soboty na neděli kdy jsou venku Slováci, tak to podstoupíme s Vorlíkem vcelku bez problémů, v Caravelle je topení jak el. tak bufík a tak nemáme problém, ale jen na pár hodin a ještě v době kdy na CB až na místní skoro nikdo neni tahat 2,5 t. auto je již složitější. Zkusím to nějak vymyslet, protože se také chci těchto pátečních CB akcí účastnit. Možná kdybych vytočil magirus, který mám pevně na baráku, do 18m tak na vás dosáhnu i z domu. Chce to zkusit.
Zdar Venco, co Krutí hora. Pravda je to níž asi o 80 m ale kousek od baráku.
) A mam to v teple řídící věže a je to asi jen o 15m níž než Krůtí Hora. Ale kurňa to není zase až tak špatný nápad . Za hoďku se tam pojedu podívat jestli je to schůdné páč jsem tam již asi od listopadu nebyl
V posledních 5 - 10 letech vlastně jen Rozhledny a LPD.
Honza - Expedice Žába. 73Expedice Žába napsal/a: Ahoj, já se domnívám, že jakýkoliv deník Expedice Radegast je výborný. Však už jich taky má. Já teď bojuji hlavně s tím, aby se mé výjezdy na CB portejbly zase staly každoměsíčním pravidlem a ne jen občasným zkrášlením kalendářního roku. V posledních 5 - 10 letech vlastně jen Rozhledny a LPD. Honza - Expedice Žába. 73

Expedice Žába napsal/a: Taková pěkná závora, z toho by mohl být pěkný stožár na anténu. Aku flexa z Lídla by to vyřešila


Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a:

Expedice Žába napsal/a: Kde to je to "sledovat"?
Zdeněk Lukov CL-63 napsal/a:
Děkuji a ano, přesně tam