CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

19.ročník Memoriál Milana 42 je za dveřmi

Kategorie: Všechny články, Éter bez hranic
19.ročník Memoriál Milana 42 je za dveřmi

Odedneška za 14 dní vypukne jako každý rok tentokráte již 19. Ročník memoriálu.

Memorial Milana 42 EBH 2021

 Odedneška za 14 dní vypukne jako každý rok tentokráte  již 19. Ročník memoriálu. Již 19 let skládáme hold Milanovi 42, který tuto soutěž vytvořil. Již 19 let je tato soutěž jednou z uznávaných akcí v České a Slovenské republice. Na realizaci této akce se podílí oba státy rovnou mírou odpovědnosti. Na Slovensku je to SCBR a v Česku je to sdružení Matador spolu s CB klubem Česká Lípa.

K dnešnímu dni je obsazeno 60 kót. Letos po dlouhých letech je Klínovec obsazen soutěžní stanicí, což je dobrá zpráva pro Slováky protože je to velká šance na DX a zrovna tak na Slovensku hluboko na východě Kojšovská Hola.

Bonusové stanice jsou rozmístěny.

Na Slovensku  - Uhorniaské Sedlo, Skalka a Velká Javořina

 

V Česku -  Churáňov, Suchá Hora . Třetí bonusová stanice zatím není určena ale budeme se snažit aby byla a dáme včas před závodem vědět.

 

 

Ještě před soutěží si pořádně pročtěte propozice, aby jste zbytečně nepřišli pro nějakou drobnost o body. Soutěžní pravidla doznala dosti zjevná odlehčení, přesto je třeba je dobře znát

https://cbdx.cz/clanky/vsechny/propozice-memorialu-milana-42-ebh-2021

 V soutěži bylo a bude dosahováno kvalitních výsledků. Dost často si budou výsledky velmi blízké a každá maličkost může hrát roli v pořadí. Často jsem slýchával, že jsou pravidla přísná, že je to k ničemu proto, že je to jenom zábava a podobně. Ale je třeba také si uvědomit stranu soutěžícího, který mnohokrát ujede stovky Km. Připravuje se na soutěž jak zařízením, tak i anténní výbavou atd. To všechno stojí nemalé prostředky. Není přeci možné, již kvůli těmto lidem, udělat ze soutěže nekontrolovatelný sranda mač s tím, že se jedná jen o  zábavu ! I když to zábava je.

Nezveřejňujte svoje deníky nikde jinde než odesláním na radegast@cbdx.cz.

Pokud použijete jiný formát než CL6 dohodněte se předem s pořadatele a nebude žádný problém. Poradíme si !!

Tak to by asi tak bylo všechno co se domnívám že je nutno připomenout 14 dní před soutěží.

Stále je možno se přihlašovat. Je ještě hodně kvalitních kót volných a nejspíš bude hezky a tak to může být opravdu dobrá zábava. Takové grilované kuřátko nebo naložené pečené žebírko v marinádě, svařáček, káva a dobré vínečko to všechno jako příprava na start a po soutěži dorazit zbytky óóó úplně to mám před sebou.

Tak ať Vám to lítá a hodně štěstí přejí  pořadatelé a

Venca Chotěšov CL-39- ředitel soutěže

Fousáč Plzeň CL-51 – pán oprav

Tomáš mob. Roudnice CL-31- pán databáze

Komentáře

postPřidat komentář
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
V případě nouze je to k nezaplacení. Co se chleba týče mohl by být i plesnivý a voda by mohla i smrdět, ale já jsem se snažil nastínit úplně jinou situaci. A ještě také je možno konstatovat, že proti gustu žádný dišputát. 3 3
Expedice Žába
odpovědět citovat
Vůně suchého chleba a bublinky z minerální neslazené vody taky nejsou k zahození... 2