CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Horal na Ďumbiéru

Kategorie: Všechny články, Sdružení Matador
Horal na Ďumbiéru

Exp.Horal – Tygr Mutěnice se tento rok rozhodl obohatit startovní listinu LPD České Lípy o kótu, která není samozřejmostí.

Horal na Ďumbieru.

Exp.Horal – Tygr Mutěnice se tento rok rozhodl obohatit startovní listinu LPD České Lípy jako ET-160 o kótu, která není samozřejmostí. O kótu která není dosažitelná jen tak, že si usmyslíte a toť vše. Ne ne ! K tomu je třeba ne jen trochu odvahy , ale hodně opravdu hodně sebe přesvědčování. Co já pamatuji tak kdysi v minulosti to byl Lubo Trebišov se svým kolegou kteří se pokusili s kusem drátu zavěšeného na kříži vysílat a vcelku se jim to povedlo. Lubo tehdy mluvil o 22 QSO na Slovensko. Po něm to byla exp.Radegast, exp Kaktus a exp.Rotunda jako  parta Českolipáků s Tygrem Mutěnice, ale to nebylo z Ďumbiéru ale z Chopku. Tygr co by člen sdružení Matador MT-2 na vrchol nevynesl jen kus drátu ale jméno Matdorů, kompletní Yagi se stožárem a příslušenství. Udělal cca 60 QSO nespíš i nejdelší QSO v LPD se se svým kolegou MT-1 Vencou Chotěšov exp.Radegast a další a další DX do ČR. Tygříku ! Velké poděkování za Tvoje odhodlání obohatit CB pásmo o zajímavé příležitosti. Pokud budou takoví lidé jako jsi ty a Tvoje současné okolí tak CB hned tak nezmizí .

No a nyní se usadíme a podíváme se jak jim to nahoru šlapalo.

Tak ještě jednou TI děkuji za Matadory a za jejich propagaci. Zůstaň nám spřízněn Tygříku a překvapuj nás ještě dlouho svými nápady. Je to zapotřebí protože nás nebol-li podobných bláznů již není mnoho je-li vůbec ještě někdo.

Za exp.Radegast Vorel Stupno a Venca Chotěšov

Komentáře

postPřidat komentář
Števo Zvolen CL-35
odpovědět citovat
Video nemá chybu, bol si krásnym spestrením LPD.
O rok "Vysoké Tatry" ?
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Vláďo neni to žádná sranda to ti mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. ( Chopok, Ďumbier, Kriváň, Jižní stěna Kriváně se Števem Zvolen, Východní Vysoká, a Satan) V současné době je to již jen moje pěkná vzpomínka a nejspíš to tak i zůstane.
Tygr Mutěnice
odpovědět citovat
každý z nás na zadech cca 30 kg ...Batohy jsme si po pul hodinach střídali Kromě Raduš ta mšla svuj batužek
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Pěkný snímek toho kamzíka. Není to náhodou ten samý, kterého jsme potkali spolu na Chopku ? Vypadá to že si tě pamatuje a tak ti z kamarádství zapózoval. 5 5 . To je ale blbost. Ten by už dávno chcípnul. 3
Tygr Mutěnice
citovat
jo jo je to ten kamzík...ted nám celou cestu nahoru nesl baterie. Do videa jsme to rači nedávali aby si ochránci zvířat nestěžovali
Vláďa Tři Dvory CL-78
citovat
Neumím si to představit vyvléct energii pro portejblování do takového kotáru. Kóta kam mne auto nevytáhne jako by ani neexistovala.