CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Výroční schůze 2020

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Vážení přátelé, kamarádi,

dovolte mi, abych Vás jménem celého výboru pozval na výroční schůzi CB klubu Česká Lípa, která se uskuteční 

2. 5. 2020 od 14:00 hod. v rekreačním středisku Zátoka, Onšov 108, 67102.

Přihlašovací formulář

Lokátor JN78WW,   GPS: 48.9205581N, 15.8345275E

K tomuto kroku jsme přistoupili hned z několika důvodů. Jedním z nich je vyjít vstříc moravským a slovenským členům klubu, kteří doposud vážili dlouhou cestu do Severních Čech. Druhý důvod je prostý a nám velmi blízký, a to je poznávání nových míst, pamětihodností a místních specialit. Okolí tohohle místa nabízí těchto zajímavostí  nespočet a za pěkného počasí bude jistě kam se vzdálit od pípy….

Stěžijní člověk, který bude mít vždy nejčerstvější  informace je Milda Lesná (školník) CL-53, tel. +420 607 748 697. Milda nám zamluvil tohle středisko a bude to takový standart, na který jsme zvyklí z Peruce. Vyjednal i super cenu za ubytování, a to je symbolických 100 Kč/osobu a den, bez ohledu na to, zda bude osoba spát v chatce, karavanu, či pod pípou. Každý se pak bude ještě podílet nějakou kačkou na eletřině, ale na to jsme zvyklí též. Kdo bude spát v chatkách a nebude chtít trpět zimou, je zde přislíbena možnost připojit nějaké to topení. Karavanisté budou mít k dispozici dost velký plac. 

Příjezd na místo bude možný již dne 30. 4. 2020 /čtvrtek/ v odpoledních hodinách a odjezd pak 3. 5. 2020 /neděle/, nebo dohodou. K samotnému příjezdu do rekreačního střediska je pro auta jediná přístupová cesta, a ta je z rozcestí Lesná - Šumná - Onšov. Samotný finiš je 1,5 kilometru z kopce po úzké asfaltové cestě. Nebojte se značky zakazující vjezd motorovým vozidlům, do kempu máme výjimku. Pozor na cyklisty, neboť se jedná o cyklotrasu. Zde se budeme pohybovat ve vodárenském pásmu a na hranici národního parku Podyjí, takže pozor na ekology, ochránce přírody a jiné chytré aktivisty.

Vzhledem k prodlouženému víkendu a velké koncentraci Céelek na jednom místě, jsou návštěvy předem vítány. Co víc si přát? Snad jen pěkné slunečné počasí, abychom využili blízkou vodní plochu a zajímavosti. Případné dotazy budou zodpovězeny v diskuzi pod článkem a na konec doplňuji fotogalerii zázemí, které na nás čeká.Honza Sulejovice Cl-50, MT-9, pokladník klubu

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Radek
odpovědět citovat
Může se zastavit i nečlen, jen tak na skok. Tou dobou budu kousek od vás a rád pozdravím ty co znám jen z éteru.
Fousáč Plzeň CL-51
citovat
Samozřejmě se zastavit můžeš, můžeš se zdržet i déle, výročka je veřejná, nemáme co skrývat....ale kdoví jak to všechno za současné situace dopadne...
Jarda Koštice CL49
odpovědět citovat
Vypadá to Ok. Vybrali jste to Mildo dobře. Už se těším. Jarda Koštice
Cl-49
Milda Lesná Znojmo CL-53
odpovědět citovat
Ahojky kamarádi,jenom bych chtěl dodat důležitou zprávičku,
v celém arealu není
signál 10m, CB, 2m, 70cm, TV (DBVT-2), GSM ani GPS.
takže případná kontrola protivah bude dosti stížená 3 3
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Radegasťáci se již těší. Vypadá to moc dobře a ještě lépe to bude vypadat až tam budeme. 2