CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Tomáš mobil Roudnice

Já tomu říkám výjezdní doložka. Policajti čuměj jak vrány.
Verze 023 DB, dokončena kontrola a opravy čtverce JO60.
15.6. byl výpadek systému Top Sky od firmy Thales pro řízení provozu. Zhruba na 45 minut byly zastaveny všechny odlety z PRG. Tento nový systém používáme od začátku roku a je to jeho třetí výpadek. Nicméně, ve stejný den nad ránem došlo k výpadku systému švýcarského poskytovatele Skyguide. Celý vzdušný prostor Švýcarska byl z bezpečnostních důvodů ráno uzavřen! To trvalo cca 4 hodiny. Údajně hardwarový problém, ale faktem je, že nad celým švýcarskem lítali jen ptáci. Všechny přílety divertovaly do Francie, Itálie, Belgie a Německa.
Jarní odgumování a opravy RWY 06/24
Článeček dobrý, konečně něco na počtení.
Fotky taky dobrý. Jen jednu radu, ten web malinko fotky ztmaví, chce to originál udělat malinko světlejší.
Teorie celkem slušná, ovšem konečné vývody zcela mimo mísu! Nekuř to svinstvo.
Nejvíc mě rozesmál ten trojúhelník. Z toho se dá udělat výsledek do TOP10 jen když tam budeš mít 3 maníky na točení směrovkou a dvě příposlechový stanice! To je místo, kam nemá cenu vůbec jezdit.
Mimochodem na ty profily moc, vlastně vůbec, nedám. Vesele se dá tlachat „skrz“ několik vysokejch kopců pokud nejsou blíže než 60km.
Nekorektní kontrolky mě taky pobavily, to se musím F zastat. Sám jsem nikdy nedal dvě po sobě jdoucí čísla, ať se soutěžící snaží. A dokonce jsem dostal pochvalu za používání „Alfa dvastapět“.
Při zkoumání umístění AA je taky potřeba si ohlídat, kdo to obsluhuje, resp. Jaké zařízení obsluhuje. Občas se objeví Alfička, kterou je problém udělat na 100km.
Docela mě mrzí, že jsi tu „skvelú, usmievavú a priateľskú“ obsluhu nezvěčnil. To se nepodělíš s kamarádama?
No, do****li jste to non plus ultra, vezměte si příklad z filmu „Příště budeme chytřejší“. Můj odhad je, že se podle dostihový terminologie nedostanete ani „za peníze“.

„Peňazí a času je dosť, je to len otázka nastavenia sa.“ Když máš dost peňazí, vezmi sebou do Holic nějakýho RJ (radši víc) a dostaneš školení.
Je to jednoduchý. Kdo je zkušenej, tak se podívá přes Deník a hned aktualizuje. Ti druzí, ........, na to jako vždy kašlou a pracují s aktualizacema dva měsíce starejma. A to se vždy před nějakejma závodama snažím vložit všechny "novinky". Nepotřebuju pořád zdůrazňovat, že pracuju furt.
Nejlepší byl majitel, který si pochvaloval jaká jsme partia. Jen mu nešlo na rozum, že tam nezaslechl vůbec žádnou diskuzi o vysílačkách nebo vysílání.
Upřímnou soustrast těm, kteří nepřijeli. Ať členové, či nečlenové. Napsaný to zní hezky, nicméně, to se musí zažít!!!! Hudební seskupení Trnaváci/Baťovan, pohybová skupina Favorit, není co řešit. Ta "krátká" kulturní vložka překonala všechno, co jsme kdy spáchali.
Již delší dobu nevyhodnocuji žádnou soutěž. A ani nehodlám. Tohle jsou jen poznatky z Banky deníků a údržby DB.
I Penny na nás myslí! Třetí (booster) dávka proti Covidu je ve slevě. Vakcína typ RJ Moravská švestka, hruška.
Volačku Darina Kozlov Banka deníků vůbec nezná ....
Ano
Zjistil jsem, že málokdo to ví... Kdo používáte radar.bouřky.cz, vlevo dole světlý rámeček POZICE MYŠI. Ve spolupráci se ZOOMem a animací posledních snímků to pracuje velice elegantně.
ver. 009, koruna_837m (pb – čr) JN69WQ
https://drive.cbdx.cz/archiv2122.htm, je to sice starý, ale ten návod na konci funguje perfektně.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 17