CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

LPD 2020 - termín konaní: 25.7.2020 19:00 - 23:00 hod. a 26.7.2020 01:00 - 05:00 hod., Přihláška LPD 2020

Příspěvky uživatele Apache Znojmo

Skipper, jste odvazni. V takovem mraze a snehu, to bylo i nebezpecne. Mohlo se zmenit pocasi a uz byste mohli zbaloudit. No je dobre ze jste se ve zdravi dostali zpet. Byli jste sice nejvys ze vsech prihlasenych PMR stanic, ale daleko od vsech, kteri se na vas mohli dovolat. Nevadi, priste to zas pujde:)
Hojte vespolek. Chtel jsem si aktualizovat seznam volacek v deniku CL6 ale na tomto odkaze to hlasi chybu. http://www.cbdx.cz/denikcl6/add/ Nemate prosim nekdo info kde to aktualizovat? dekuji
Tome tak jsem to precetl cele, protoze jsem se do te diskuze o denicich CL6 taky zapojil. CT-7 jsem zrejme ja Apache Znojmo, o to vic me tesi, ze to tentokrat bylo asi vporadku a CPU jsem ti skoro nezatizil. V minulem deniku jsi mi vyskrtl 10 spojeni :D tak jsem si dal bacha a pouzival databazi volacek. Predtim jsem to psal z papiru a nevedel, ze robot je proste nekompromisni. njn. Holt kdo chce soutezit, musi se prizpusobit danympravidlum.
Budu v tu dobu na druhem brehu u Splitu, tak obcas zapnu CB a vyzkousim jestli vas nekde nepoberu z te Italie :)
Odkaz na mapu je zde https://www.cbpmr.info/
pokud byste vedeli o dalsich CB opakovacich, piste mi prosim.
https://denik.pmr-dx.cz/miner/map Tak mapa je aktualiozvana o Eventy a CTU merici body. Taky je mozne filtrovat portably podle datumu. Zitra uz snad budeme na nove adrese
Honzo, no byl to 15ti minutovy boj:) ale dali jsme to :) U Obrazku :) A to jsme na tebe zkousel brejkovat vic jak hodinu.
POZOR !!! :)

https://denik.pmr-dx.cz/miner/map

Mapa vsech moznych veci ohledne PMR a CB je pred dokoncenim, ale jiz ted je funkcni a aktualne zobrazuje planovane portably, opakovace, a aktivni uzivatele, kteri byli posledni rok zaznamenani u nekoho v deniku na cbpmr.cz nebo cbdx.cz. Vzhledem ke GDPR neni mozne ziskat domaci lokator z registraci cbpmr.cz

Proto prosim vsechny ty, kteri chteji byt na mape zobrazeni jako aktivni uzivatele , aby vyplnili tento maly formular, https://denik.pmr-dx.cz/callname/new , kde k volacce priradi i domaci lokator. Volacka musi byt samozrejme naprosto shodna se zapisem v denicich ostatnich uzivatelu.

Verim, ze vam tato komplexni mapa pomuze ve vasem konicku a bude to uzitecna vec pro vsechny. Tato verze samozrejme neni konecna, bude tam jeste filtr na datum portablu. Tzn. ze kdyz me zajima treba jen datum 30.3. tak to bude mozno vyselektovat a mapa zobrazi jen tyto portably. Dale tam pribude volba zobrazeni ruznych eventu, srazu , klubovych schuzi atd. At jednim kliknutim vidime co nas ceka a kam se muzeme prijet podivat:)

Pokud mate napady na nejake zlepseni, piste mi do soukrome zpravy. Mapa pak bude implementovana do meho webu pmr-dx.cz

Sirte, sdilejte a vyplnte mi domaci lokator pokud chcete.

Apache
Matesi respekt pred nocnim bivakovanim:) Sice jsem doladoval doladoval, ale na Radegasty se nedoboucha. I kdyz ja je mel 33. Ale oni nebyli tentokrat taky vysoko a ja jen 460mnm. Jednou se to urcite povede. Dky za spojeni
Uz ho pouzivam par mesicu a zatim dobry. Kdyz neni vitr, ani ho neukotvuji ( najezdova patka)
Ahoj. Sice portable stal za starou backoru, bylo malo spojeni,ale denik poslu. Nekdo musi byt posledni :))
Uz vim minimalne o sesti lidech co prispeli. Tak parada ze se to hybe.
Ano, prisla mi od nich tato odpoved: Bohužel, ale museli jsme, nuceni ekonomickými důvody, provoz stránek dočasně vypnout. Finanční rozpočet je v současné době cca 10 tis. v mínusu (elektřina, údržba, web atp., neexistuje však ani jakákoli rezerva na opravu, ev. nákup nového zařízení v případě poruchy, která je kdykoli reálná), celý provoz hradí Jirka ze své vlastní kapsy zejména ze sentimentálních důvodů. V případě dále trvajícího deficitu reálně hrozí i vypnutí samotného zařízení na Suchém Vrchu. Z tohoto důvodu nás těší projevený zájem, velmi rádi bychom jeho kompletní provoz zachovali, není však v našich silách provoz nadále dotovat. V případě zájmu o "společné" ekonomické udržení jeho uživateli a zajištění pravidelných ročních příspěvků by šla současná situace ještě zvrátit. I my sami máme srdcový zájem na udržení provozu tohoto jedinečného nostalgického zařízení.

V případě zájmu o příspěvek (nejlépe pravidelný) prosím zašli svou platbu na účet č. 670100-2204393132/6210 a do zprávy pro příjemce napiš cbfaltus + tvůj email.

Díky moc za zájem a prosíme dále šířit, nechť se nám podaří udržet Faltuse naživu.
Za team Faltus Jirka OK1 HJI a Roman OK1 JOP.
Prosimo radu. Chci na portably poridit poradnou antenu. Poradite prosim jakou ?
Gain Master,
Sirio 2016 
Sirio 2012 
President Himalaya 5R

Diky