CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.

Příspěvky uživatele Michal Jílové

Díky Milane, o tomto úspěchu jsem už trochu věděl, na chvilku tam ty výsledky byly vidět, ale na detaily jsem se už podívat nestihl než zase zmizely. U EBH ale nevím vůbec a stále nedočkavě čekám 😁
Tak kde jsou ty výsledky? 😁 Na vyhlášení jsem se bohužel nemohl dostavit, z Jílového je to až moc z ruky, tak tedy nedočkavě čekám!!!
Ahoj, co mám dělat když se mně a protistanici při LPD omylem podařilo udělat duplicitní spojení při zápisu na papír? Nechat v počítači jen to první? Nebo zapsat obě a spoléhat že si vyhodnocovací program jedno vybere?
Zdravim
Michal
Takže jestli to správně chápu tak v deníku musím mít: číslo spojení moje/protistanice, volací znak protistanice, lokátor a čas spojení. Jak je to tedy s tim QTH? Musí nebo nemusí?
POZOR! Omlouvám se všem kterým jsem při LPD diktoval špatný lokátor! Správně je ET-106 z lokátoru JN68VX (Boubín) né JN79VX Děkuji :)
Ahoj, předpokládám že platí i když bude druhé písmeno ve volacím znaku malé (např. Aa-61 nebo Cl-64 ...) deník to tak opravuje sám. Uznáte to?