CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

HISTORIE LPD CB klubu Česká Lípa

Kategorie: Letní polní den, Klubové akce a činnosti, Všechny články

Vítězové ročníků, Nejdelší spojení,Nejvíce platných spojení,Největší průměr DX na jedno spojení, Počet soutěžních stanic v jednotlivých ročnících, Nejmladší účastník závodu

HISTORIE  LETNÍCH  POLNÍCH  DNŮ Česká Lípa

 

VÍTĚZOVÉ ROČNÍKŮ:

 

21. LPD

2018

 

1. místo

ET-152

Ještěrka Dynín

18766 bodů

2. místo

ET-111

Jordán Nový Jičín

18746 bodů

3. místo

ET-200

Žán Braník Praha

16176 bodů

20.LPD

2017

1. místo

CL-49

Jarda Koštice

23456 bodů

2.místo 

CL-29

Kid Liberec

23451 bodu

3.místo 

ET-105

Žán Braník Praha

23398 bodů

19.LPD

2016

1. místo

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

21258 bodů

2.místo 

CL-81

Tomáš Sruby

20029 bodů

3.místo 

ET-118

Vorel Stupno

19180 bodů

18.LPD

2015

1. místo

ET-117

Exp. Furgon

20299 bodů

2.místo 

ET-115

Milan Senica

18449 bodů

3.místo 

ET-120

Žán Braník

17529 bodů

17.LPD

2014

1. místo

CL-57

Pavel Pavlovice

22237 bodú

2.místo 

ET-121

Exp. Kečali

18378 bodů

3.místo 

ET-101

ˇZán Branik Praha

17010 bodů

16. LPD 2013

1. místo

CL-50

Honza Sulejovice

31102 bodů

2.místo 

CL-57

Pavel Pavlovice

22213 bodů

3.místo 

ET-111

Franta Město

21884 bodů

15. LPD 2012

1. místo

 CL-31

 Tomáš Roudnice

15040bodů

2.místo 

 CL-45

 Vorel Stupno

14175bodů

3.místo 

 ET-126

 Exp. Kopec

14083bodů

14. LPD 2011

1. místo

CL-57

Pavel Pavlovice

25752bodů

2.místo 

ET-83

Jerry Nové Město

21337bodů

3.místo 

Et-75

Babča Česká Lípa

20947bodů

13. LPD 2010

1. místo

CL-57

Pavel Pavlovice

24235bodů

2.místo 

ET-102

Exp. Anděl

18656bodů

3.místo 

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

17682bodů

12. LPD 2009

1. místo

CL-51

Fousáč Plzeň

28436bodů

2.místo 

ET-121

Miloš Hroška

25727bodů

3.místo 

ET-123

Exp. Vysočina

20739bodů

11. LPD 2008

1. místo

ET-101

Karci Lučenec

34222bodů

2.místo 

CL-35

Števo Zvolen

26715bodů

3.místo 

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

26385bodů

10. LPD 2007

 

1. místo

CL-11

Kmochy Varnsdorf

29299bodů

2.místo 

ET-66

Libor Strážky

26949bodů

3.místo 

CL-22

Jantar Liberec

26605bodů

9. LPD 2006

1. místo

ET-145

Exp. BARBAROSA

26343bodů

2.místo 

ET-90

Exp. SNĚHULÁK

25099bodů

3.místo 

ET-70

JERRY NOVÉ MĚSTO

23102bodů

8. LPD 2005

1. místo

   CL-6

BOHOUŠ ČESKÁ LÍPA

20290 bodů

2.místo 

   CL-35

ŠTEVO ZVOLEN

19982 bodů

3.místo 

   ET-68

Exp. SNĚHULÁK

19170 bodů

7. LPD 2004

1. místo

   CL-35

ŠTEVO ZVOLEN

23654 bodů

2.místo 

   CL-37

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

23615 bodů

3.místo 

   ET-80

Exp. SNĚHULÁK

22 bodů

6. LPD 2003

1. místo

   CL-6

BOHOUŠ ČESKÁ LÍPA

24617 bodů

2.místo 

   ET–87

expedice RADEGAST

24278 bodů

3.místo  

   CL-37

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

22915 bodů

5. LPD 2002

1. místo 

   ET-3

TYGR MUTĚNICE

24566 bodů

2. místo 

   ET-64

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

21288 bodů

3. místo 

   ET-33

exp. RADEGAST

20759 bodů

4.LPD 2001

1. místo 

   ET-2

MAŠINKA PYŠELY

13214 bodů

2. místo 

   ET- 20

ŠIMON

11741 bodů

3. místo 

   ET-10

KEFÍR MALÁ VÍSKA

10929 bodů 

3.LPD  2000

1. místo

   ET-69

COLT ÚSTÍ NAD LABEM

10245 bodů

2. místo

   ET-33

LIBOR STRÁŽSKÝ

  9977 bodů

3. místo

   ET-59

STANDA ÚSTÍ NAD LABEM

  9762 bodů

2. LPD  1999

1. místo

   ET- 60

ZDENĚK KDYNĚ

  8407 bodů

2. místo

   CL- 5

KAREL STRUŽNICE

  6971 bodů

3. místo

   CL-19

HONZA  ŠPIČÁK

  6776 bodů

1. LPD  1998

1. místo

   ET-66

PEPA KOHOUT

  6241 bodů

2. místo

   ET-39

KOBLIHA

  5974 bodů

3. místo

   ET-151

STANDA KLATOVY

  5815 bodů

 

 NEJDELŠÍ SPOJENÍ:

 

20.LPD

ET-112

exp. Brána

JN99EH

A-81

HonzaSosnová

JO60LJ

406

 CL-45

Venca Chotěšov

JN69JJ

 ET-112

exp. Brána

JN99EH

404

 CL-39

Vorel stupno

JN69JJ

 ET-112

exp. Brána

JN99EH

404

19,LPD

CL-31

Tomáš Roudnice

JO60TP

CL-83

exp.Baťovan

JN98AS

380

ET*156

exp.Adam

JO60UQ

CL-83

exp.Baťovan

JN98AS

377

ET-118

Vorel Stupno

JN69JJ

A-39

Milan Stupno

JN88UU

363

18,LPD

ET-115

Milan Senica

JN88UU

A-121

Honza Sosnová

JO60LJ

382

CL-67

Faktor Nehvizdy

JO60QN

ET-115

Milan Senica

JN88UU

365

CL-45

Vorel Stupno

JN69JJ

ET-115

Milan Senica

JN88UU

363

17,LPD

ET-125

Milan Senica

JN88UU

AA-88

Honza Sosnová

JO60LJ

382

ET-125

Milan Senica

JN88UU

CL-45

Vorel Stupno

JN69JJ

363

ET-125

Milan Senica

JN88UU

CL-49

Jarda Koštice

O60RO

362

16.LPD

CL-45

Vorel Stupno

JN69JK

A-115

Tomáš m. Roud.

JN99CH

392

CL-50

Honza Sulejovice

JO60QN

ET-129

exp. Zlatokop

JN98AS

390

ET-152

exp. Mlýn

JN88TU

A-31

Honza Sosnová

JO60LJ

377

15.LPD

ET110

Milan Senica

JN88RT

A-1 

Honza Sosnová

JO60LJ

369

 CL-31

 Tomáš m. Roudnice

JO60TP

ET-120

Mattoni Znojmo

JN88VW

354

ET-133

Exp. Mlýn

JN88TU

CL-31

Tomáš.Roudnice

JO60TP

349

14.LPD

 

CL-57

 Pavel Pavlovice

 JN67NP

 ET-83

Jerry Nové Město

 JO70PV

394

 CL-31

 Tomáš Roudnice

JN69GX

A-63

Marconi

JN88UU

394

CL-31

Tomáš Roudnice

JN69GX

ET-84

Expedice Mlýn

 JN88TU

388

CL-57

Pavel Pavlovice

JN67NP

ET-75

Babča Česká Lípa

JO70SQ

381

12.LPD

ET-95

Exp. Tukan

JN89WL

A-12

Venca Chotěšov

IO53HA

1924

ET-102

Exp. Anděl

JN79OB

A-12

Venca Chotěšov

IO53HA

1764

CL-55

Jarda Chlumčaný

IO53NM

ET-110

CH26 Advent team

JO70DP

1607

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

CL-55

Jarda Chlumčaný

JN88VW

396

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

A-300

Kmochy Varnsdorf

JN88UU

394

CL-55

Jarda Chlumčaný

JN88VW

A-31

Honza Sosnová

JO70LJ

383

 

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

ET-122

Milan Senica

JN88RT

378

ET-92

Exp. Mari

JO60KI

ET-122

Milan Senica

JN88RT

372

 

11.LPD

ET-101

Karci Lučenec

JO01CS

CL-35   

Števo Zvolen

JN99JC

1344

ET-101

Karci Lučenec

JO01CS

ET-106

Exp. Asterix

JN99DH

1302

ET-101

Karci Lučenec

JO01CS

ET-109  

Exp. Rama

JN88VW

1282

 

10.LPD

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

461

ET-85

Tom Ostrov

JO60KI

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

447

CL-56

Junior Chlumčany

JN69JK

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

437

9. LPD    

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

461

ET-72

Exp. HOUSTON

JN99JC

ET-86

Vorel Stupno

JN69JK

437

ET-72

Exp. HOUSTON

JN99JC

CL37

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

JN69PE

400

8. LPD    

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

A164

Tygr Mutěnice

JN88UU

394

ET-91

Lucifer Mělník

JO60NK

A124

Tygr Mutěnice

JN88UU

374

ET-83

Jarda Kostice

JO60TP

A134

Tygr Mutěnice

JN88UU

354

7. LPD     

ET-72  

JOSEF VRÁBLE 

JN98LR     

CL-37  

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

JN69PE

417 km

ET-76

Exp. Bortin

JN99KD

CL-37

Míra KOLÍK VĚDOMICE

JN69PE

406 km

ET-98

Jarda Třebotov

JN69RF

ET-72

JOSEF VRÁBLE

JN98LR

405 km

6. LPD    

 ET- 1  

JANO TATRA  

JN99JC     

A-1  

HONZA SOSNOVÁ   

JO60LJ

443 km

5. LPD    

 ET- 2 

ŠTEVO ZVOLEN

JN98AS   

A-1  

HONZA SOSNOVÁ   

JO60LJ

408 km

4. LPD    

 ET- 53

VENCA MANTOV

JO60MJ

ET-6

HAVRAN MUTĚNICE

JN99FN

398 km  

3. LPD

 ET- 69

COLT ÚSTÍ   

JO80PB        

A-28 

HONZA SOSNOVÁ  

JO60LJ

310 km

 ET- 33

LIBOR STRÁŽKY

JO80PB

A-100

HONZA SOSNOVÁ  

JO60LJ

310 km

2. LPD    

 ET-1   

ŠTEVO Zvolen 

JN88VU   

A22  

HONZA SOSNOVÁ 

JO60LJ

388 km

1. LPD    

 ET-66 

PEPA KOHOUT

 

 

Kontrolní stanice

 

253 km  

 

 NEJVÍCE PLATNÝCH SPOJENÍ:

20.LPD

CL-81

Tomáš Sruby

117

19.LPD

CL-81

Tomáš Roudnice

108

18.LPD

ET-117

Exp. Furgon

100

17.LPD

   CL-57

Pavel  pavlovice

109

16.LPD

   CL-50

Honza Sulejovice

115

15.LPD

    ET-108   

Barry Nová Paka

  89 

14.LPD

    ET-102

Exp. Anděl

  96

13.LPD

    ET-102

Exp. Anděl

  88

12.LPD

    ET-121

Miloš Hroška

120

11.LPD

    ET-84

Exp. Vysočina

111

10.LPD  

    ET-66

Libor Strážky

146

9. LPD  

    ET-145

Exp. BARBAROSA

145

8. LPD  

    CL-6

BOHOUŠ  Č. LÍPA                                                   

112

7. LPD  

    ET-140  

Exp. BARBAROSA

125

6. LPD  

    CL-6  

BOHOUŠ  Č. LÍPA                                                   

126

5. LPD  

    CL-6  

BOHOUŠ  Č. LÍPA                                                    

120

4. LPD  

    ET-20

ŠIMON     Č.Lípa                                                                 

  68

3. LPD   

    CL-6  

BOHOUŠ LÍPA    a    ET-2     VENCA CHOTĚŠOV

  54

2. LPD  

    ET-25

Pavel Mašinka    a     CL-24   Marty Cvikov           

  40

1. LPD  

    CL-5  

Karel Stružnice                                                        

  42

 

 NEJVĚTŠÍ PRUMĚR  DX  NA JEDNO SPOJENÍ:

20.LPD

CL-49

Jarda Koštice

174 km

19.LPD

ET-118

Vorel Stupno

173 km

18.LPD

ET-115

Milan Senica

227 km

17.LPD

  CL-57

Pavel Pavlovice

160 km

16.LPD

CL-50

Honza Sulejovice

205 km

15.LPD

   ET-110

Milan Senica

202 km

14.LPD

   CL-57

Pavel Pavlovice

  267 km

13.LPD

   CL-55

Jarda Chlumčany

1607 km

12.LPD

   ET-118

Exp. Ježek

241 km

11.LPD

    ET-101

Karci Lučenec

1059 km

10.LPD

   ET- 72

Exp. HOUSTON

228km

9. LPD

    ET- 72

Exp. HOUSTON

214 km

8.LPD

    ET- 68

Exp. SNĚHULÁK

179 km

7. LPD

    ET-104

ZDENĚK KDYNĚ

238 km

6. LPD

    CL-22

JANTAR LIBEREC

206 km

5. LPD

    ET-3 

TYGR MUTĚNICE   

212 km

4. LPD

    ET-2

MAŠINKA PYŠELY

204 km

3. LPD

    ET- 10

ŠTEVO ZVOLEN  

197 km

2. LPD

    ET- 60

Zdeněk Kdyně     

277 km

1. LPD

    ET- 66

Pepa Kohout       

185 km

 

Počet soutěžních stanic v jednotlivých ročnicích:

21. LPD

ET

42 soutěžních stanic

A

60 kontrolních stanic

20.LPD

ET

44 soutěžních stanic

A

57 kontrolních stanic

19. LPD

ET

45 soutěžních stanic

A

61 kontrolních stanic

18. LPD

ET

40 soutěžních stanic

A

55 kontrolních stanic

17. LPD

ET

42 soutěžních stanic

A

60 kontrolních stanic

16. LPD

ET

38 soutěžních stanic

A

69 kontrolních stanic

15. LPD

ET

 38 soutěžních stanic

A

44 kontrolních stanic

14. LPD

ET

27 soutěžních stanic

A

56 kontrolních stanic

13. LPD

ET

35 soutěžních stanic

A

35 kontrolních stanic

12. LPD

ET

43 soutěžních stanic

A

58 kontrolních stanic

11. LPD

ET

53 soutěžních stanic

A

47 kontrolních stanic

10. LPD

ET

72 soutěžních stanic

A

51 kontrolních stanic

9. LPD

ET

66 soutěžních stanic

A

50 kontrolních stanic

8.LPD

ET

73 soutěžních stanic

A

40 kontrolních stanic

7. LPD

ET

78  soutěžních stanic

A

35 kontrolních stanic

6. LPD

ET

76  soutěžních stanic

A

24 kontrolních stanic

5. LPD

ET

81  soutěžních stanic

A

21  kontrolníchstanic

4. LPD

ET

65  soutěžních stanic

A

26  kontrolníchstanic

3. LPD

ET

51  soutěžních stanic

A

16  kontrolníchstanic

2. LPD

ET

47  soutěžních stanic

A

12  kontrolníchstanic

1. LPD

ET

35  soutěžních stanic

A

10  kontrolních stanic

 

 Nejmladší účastník závodu  hodnoceno od 3 ročníku

20. LPD

ET-151

Lukáš Javor

11 let

19. LPD

---

 

--

18.LPD

---

 

 

17. LPD

---

 

--

16.LPD

ET- 111

Jakub Nové Měst

10 let

15.LPD

--

--

--

14. LPD   

--

--

 

13. LPD

--

--

 

12. LPD   

--

- -

- -

11. LPD   

ET-96

Mladej Anténa Zbraslav

  12 let

10. LPD   

ET-96

Mladej Anténa Zbraslav

  11 let

9. LPD   

ET-97

Dan Budějovice

  13 let

8.LPD

Nehodnoceno

 

 

7. LPD   

ET-118  

Flash Desná

  13 let

6. LPD   

ET-75  

NIKA                                

  16 let

5. LPD   

ET-128  

Martin Propadlice           

  12 let

4. LPD   

CL-18 

Cvrček Varnsdorf            

  14 let

3. LPD   

ET-36

Ríša z Propadlice             

  11 let

CL-18 

Cvrček Varnsdorf             

  13 let