CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Salamandr Velká Bystřice

Děkujeme celé plánované expedici za jejich smysluplné vyplnění volného času a ať už to dopadne jakkoliv, jsme rádi za všechny blázny, kteří jezdí na kopce a my s nimi můžeme udělat spojeníčko pěkně z domu. 1 Přeju hodně štěstí, hezkého počasí a málo technických problémů.
V tomto konkrétním případě počkám na reakci ostatních protože tato volačka má svoje "špecifiká". Otázka zní, zda někdo hledá Luboše Prostějov nebo Luboše Prostějov západ. Jedna volačka je Luboš Prostějov (zvaný obecný, vzduchem chlazený) a jeden, který se přestěhoval z Plzně (nebo do Plzně) a byl také Luboš. Luboš Prostějov, kterého znám já můžete zastihnout např. na pásmu PMR kanál č.7 v okolí Olomouce. Je stále aktivní a vysílá většinou ze svého náklaďáku, když zrovna někde nakládá třeba štěrk. Tak uvidíme, jak se k tomu vyjádří další pamětníci. Třeba si to tu přečte i třeba Petr Bedihošť :-)
http://www.vojensko.cz/pvos-krizovy-vrch-u-stodu
https://www.idnes.cz/bydleni/rekonstrukce/krizovy-vrch-stod-kostel-rozhledna-mikroregion-radbuza-cirkev-armada.A200405_142759_rekonstrukce_web
https://www.novinky.cz/vase-zpravy/clanek/ukryva-krizovy-vrch-na-jiznim-plzensku-odkaz-keltu-40316752

Nekloním se na žádnou stranu, jen jsem se snažil najít, co se dalo. Vypadá to na dost zajímavý příběh .... Každopádně, hlavně, že se tam dá vysílat. Díky za článek.
Expedice Žába napsal/a: Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Jiný formát deníku:
Deníkcl6 má výstup ve formátu .csv (stačí přepsat .c6v)
Formát .csv https://cs.wikipedia.org/wiki/CSV je jeden z nejrozšířenějších výměnných formátů https://opendata.gov.cz/standardy:csv.
Velmi snadno ho převedu do exelovského .xls pomocí https://drive.cbdx.cz/download/denikcl6/add/.
A z logiky věci vyplývá, že co jde jedním směrem musí jít zákonitě i směrem opačným.
Neznám jiné individuálně vytvořené programy, ale věřím, že by se řešení možná dalo najít. Je ovšem potřeba, aby se dotyčný zeptal! Zatím jsme nikomu hlavu neutrhli.
A když si prostě pořadatel v propozicích vymíní, že budeš používat výstup v Deníkucl6 nebo budeš vysílat v červených trenýrkách a bílým lampasem a Ty se budeš chtít zúčastnit, tak se musíš podřídit!
https://www.cbpmr.info/login Tohle s CL6 navzájem funguje? https://www.cbpmr.info/login


Ahoj, na těchto stránkách http://www.cbpmr.cz/deniky/ používám převod z cbpmr.info do deníku CL6. Vše bez problémů. Protože Apachova aplikace dokáže uložit v txt a tento pak do Deníků nahrát.
Naprostá pecka video! Expedice Hranice přeje stále dobrý signál :-)
Respekt! Při sólových nočních expedicích jsem potkal srnu i jelena, ale medvěda bych asi nedal. Dokonce i návštěva opilců v 1:30 se dá zvládnout líp. Děkujeme za ty tvoje expedice.
Až neskutečný lidský výkon. Jít do hor sám, zůstat tam v noci a ještě se u toho kochat přírodou. To umí lidé praštění anténou. Diplom by zasloužil i ten, kdo ti půjčil tu kárku :-)